Відгуки клієнтів надихають

  2021-10-08

  Чим більше критики та відгуків,  тим краще працює компанія. Діалог Діагностікс на собі доводить цю закономірність. Адже для того щоб іти в ногу з часом, постійно бути актуальним та затребуваним на ринку серед покупців, клієнтів та партнерів, потрібно бути сучасним та постійно вдосконалюватися. Отож, вдосконалюватися ми вміємо та полюбляємо! А сучасними бути нам допомагають наші клієнти. 

  ДД запустив в активну роботу періодичну систему опитування клієнтів стосовно якості нашої продукції та якості надання послуг. Ми підключили спецслужбу, яка 1 раз на 2 місяці проводить опитування наших клієнтів стосовно якості та недоліків. Зібрану цінну інформацію алізує керівництво та вносить певні корективи в систему роботи компанії. 

  Ця система працює вже близько року та дає свої результати. Адже з певними зауваженнями та відгуками ми стараємося зробити сервіс кращим.

  Кожного опитування ми виявляємо які є зауваження, як ми можемо покращити наш сервіс для клієнтів, чи дотримуємось ми регулярості візитів, як клієнти оцінюють наші відповідальність та вміння вирішувати виникаючі проблеми, вимірюємо поточний NPS та його динаміку. 

  Ніна Колчак, наш менеджер з якості, цитує декілька відгуків клієнтів за останній місяць:

  ОХМАТДИТ: “Мені приємно співпрацювати зі своїм менеджером, всі питання вирішує вчасно”.

  ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР: “Високий рівень, ми всі питання з ним вирішуємо які виникають”.

  СІ ЕС ДІ ЛАБ: “Все чудово, все добре,є оперативні відповіді”.

  БЕРДЯНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ ЄДНАННЯ: “Високий рівень”.

  БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ: “Подяка Катерині.”

  ЛАБОРАТОРІЯ ГЛОБАЛ ТЕСТ: “Подяку за менеджерів, гарно виконують свою роботу”.

  МЕДІС ЛЬВІВ: “Все чудово, робить все що може”.

  СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: “Олечка на висоті у нас”.

  ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР: “Ми з Ігорем Гончаровим працюємо – нормальний менеджер, питань немає”.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ висловили побажання: “Частіше проводити опитування. Від нас надходять активні пропозиції”.

  ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ: “Мене дуже влаштовує робота з моїм менеджером, тому що при будь-якому дзвінку, завжди є допомога, або консультація все що потрібно”.

  ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР “ДІАГНОСТИК”: “Сто відсотків, сто з ста. У нас дуже гарний менеджер Юлія і вона, абсолютно чудово справляється зі своїми функціями”.

  МАЛІКС – МЄД: “Високий рівень”.

  ДІЛА: “Велику подяку за кваліфіковану роботу менеджерів. Один із кращих постачальників. Дуже часто бувають термінові інтернет-замовлення, і Ольга завжди мені швидко відповідає та допомагає”.

  ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРЕВЕНЦІЇЇ ТА ТЕРАПІЇ УЗАЛЕЖНЕНЬ: “Все супер, з менеджером. Все чудово”.

  Як бачимо, нам є чим пишатися, але є і до чого прагнути! Ми не зупиняємось та надалі працюємо над якістю нашого сервісу для клієнтів та роботи компанії загалом!