працюємо з лідерами
  світового ринку
  з 2006 року

  Компанія «Діалог Діагностікс» працює на ринку лабораторної діагностики й виробів медичного призначення з 2006 року. Сфера нашої діяльності — продаж та обслуговування медичного діагностичного устаткування для in vitro діагностики. «Діалог Діагностікс» є дистриб’ютором Roche Diagnostics (Швейцарія), Sebia (Франція), Becton Dickinson (США), Norma (Угорщина), Domel (Словенія) — лідерів світового ринку в галузі виробництва лабораторного обладнання.

  пропонуємо комплексні
  рішення для лабораторної
  діагностики

  Ми пропонуємо нашим клієнтам рішення для діагностики, зокрема обладнання й реагенти, що виробляються нашими партнерами: автоматичні аналізатори для імунохімії (Cobas®), клінічної хімії (Cobas®), імуногістохімії (Ventana®), ПЛР-діагностки (Cobas®), діабетології (Accu-Chek®), гематологічні аналізатори (Icon®), допоміжне лабораторне обладнання (Centric™), лабораторні модульні системи та багато іншого.

  кваліфіковані
  професіонали здійснюють
  повний цикл послуг

  Наша команда — це кваліфіковані професіонали в галузі маркетингу, продажу та дистрибуції, що здійснюють повний цикл послуг: первинні консультації, формування комерційних пропозицій, інсталяція обладнання, навчання персоналу й супровід сервісною підтримкою.