Благодійний Хелловін

  2021-11-18

  Співробітників «Діалог Діагностікс» зустріли прекрасні відьмочки, власноруч виготовлені частування та прикраси, чарівна рідина, “страшна” фотозона та хелловінські декорації. 

  У ніч з 31 жовтня на 1 листопада у світі святкують найстрашніший день в історії або, як його ще називають, Хелловін. Як вже традиційно склалося, цієї ночі люди перевдягаються у костюми чудовиськ та нечистої сили і прикрашають свої будинки моторошними декораціями та «страшними» гарбузами, а діти ходять по будинках і просять солодощі. З нагоди цього “Страшного дня» співробітники відділу продажу «Діалог Діагностікс» організували в офісі компанії благодійний аукціон, на якому представили багато хелловінських лотів, від випечених власноруч смаколиків, до великої кількості гарбузових Джеків. За кошти, виручені під час аукціону, для “Коростишівського спеціального ЗОШ-інтернату” було закуплено одяг, підручники та продукти харчування.

  Закладом вже 5 років разом зі своєю родиною опікується менеджер відділу МТО Ігор Гончаров разом зі своєю родиною. Поспілкувавшись з ним ближче, стає зрозуміло, яке обличчя має справжня допомога і чому команда «Діалог Діагностікс» демонструє надпоказники у бізнесі. «За великим ділом завжди стоять маленькі справи, а допомагати треба від чистого серця і заради задоволення», – улюблений вислів Ігоря.

  З одного боку подібна акція нікого не здивувала, бо для «Діалог Діагностікс» благодійність давно не дивина, а добра традиція у різних проявах, а з іншого, – це був унікальний аукціон, ідейним натхненником якого стала Юлія Михайленко, керівниця відділу продажу. Її пропозиція влаштувати ярмарок на День Святого Миколая трансформувалась в ідею організувати благодійний аукціон до найближчого свята, яким виявився Хелловін. Слова Юлії підхопила Тетяна Кабанець, менеджерка тендерного відділу, за якою послідували й інші колеги – Ольга Косяченко і Катерина Посашкова. Так з’явилась домовленість про кориснй захід.

  На нашому аукціоні, окрім прайсу на лоти було дещо важливіше, – настрій і бажання підтримати: кожен співробітник офісу зробив добровільний внесок, купивши чи то якесь частування, чи то іграшку, чи то гарбуза, чи щось інше. Було чим пишатися: організація «Страшного дня» вдалася на славу. Дівчата-організаторки облаштували символічну фотозону, принесли лампи, свічки, ковпаки, вушки ельфів, зуби вампірів, відьомську вуаль, монстрів, гірлянди, кажанів, кулончики з рідиною тощо.

  Особливої уваги заслуговує той факт, що до благодійного заходу організатори долучили свої родини. Виявилось, що діти із задоволенням допомагали готувати смаколики і «варити зілля», виготовляти символічні прикраси, в’язати хелловінські іграшки, шукати і замовляти реквізит. Для деяких співробітників «Діалогу» допомагати стало і потребою, і життєвою позицією. Наприклад, Катерина Посашкова є членкинею благодійної організації “Мама-волонтер”, а її 14-річний син так само активний у шкільній благодійності. Ольга Косяченко підтримує «Фонд допомоги матері та дитини» і її 2-річна донечка вже виявляє бажання допомагати. Юлія Михайленко підтримує літніх людей і притулки для бездомних тварин, а Тетяна Кабанець разом з чоловіком постачає продукти харчування у будинки для літніх людей та підтримує дитячі притулки. І це потужна частина команди.

  Цей корпоративний захід залишив чудовий післясмак у всього офісу. Дівчата-організаторки пишались колегами, жоден з яких не залишився байдужим до дітей у школі-інтернату. Крім того, вони єдині у думці, що подібні заходи дають можливість ближче познайомитись один з одним і ще більше згуртовують команду. «Це як корпоратив іншого формату», – прокоментувала Тетяна Кабанець, а Ольга Косяченко запропонувала частіше збирати кошти таким чином для дитячих будинків.