Діалог Діагностікс на рафтингу

  2021-08-27

  21.08. 2021 з нашим колективом ДД стався рафтинг – адреналін не відпускає 5 день.

  Вже декілька днів в стінах офісу Діалог Діагностікс чути розмови про Мигію, рафтинг, намети та Південний Буг. Все тому, що наша активна команда має добру «традицію» втілювати всі ідеї та соціальні ініціативи в життя. І крім благодійних та екологічних заходів (допомога хоспісу, дитячому будинку та притулку для тварин, очищення лісу від сміття, висадка рослин, донорство крові та плазми) ми не забуваємо і про активний відпочинок.

  Минулого тижня ми поїхали в Миколаївську область на рафтинг.

  Отож, їхали ми автобусом, з нами були не тільки колеги, а й родичі, діти віком від 6 до 18 років та, навіть, домашні улюбленці. Привіт, Голді Ткаченко! 🙂 

  Хто не знає, так як я не знала спочатку, що таке рафтинг, я розповім: це вид екстремального! спорту, а саме сплав по бурхливим річкам з порогами та пригодами. Отож, з нами стався рафтинг, і це було захоплююче, без перебільшення!

  Дорога з Києва у нас була весела, але трохи стомила всіх, тому відпочивши та гарно перекусивши смачним сніданком рано вранці ми вирушили до рафтинг-табору на річку Південний Буг – і тут почались пригоди ДД на виїзді. Екіпірувавшись як справжні досвідчені рафтери, ми вийшли в сплав на річку.

  Уявіть тільки – 6 рафтів ( спеціальних човнів), 50 людей в спецодязі ( жилети, шоломи, корпоративні футболки з лого) у кожного весло, запал в очах, енергія та передчуття пригод – атмосфера супер!

  Річка Південний Буг має пороги, пройшли ми насправді всього 3, але здалося, що не менше десяти! Це було екстремально: повороти, розвороти, трафік з човнів на вузьких проходах, ми застрягали на кам’янистих ділянках, сідали на мілинах, таранили рафтами інших та отримували задоволення від погоди. Що може бути краще? 

  Далі голодні, втомлені, але щасливі дійшли до місця призначення в лісі. Після смачного обіду, розбили самостійно наметове містечко.
  Потім була переправа з іншого боку річки рафтами наших особистих речей, та що цікаво, команда швидко зорієнтувалася, та швидко стала ланцюгом для вигрузки речей з човнів. А після були конкурси, фотосесія, багаття, музика, танці та фейєрверк який «зробив» наш вечір. Загалом нашому колективу можна було тільки позаздрити, адже кожен прийняв активну участь, всі підтримували та допомагали один одному. Абсолютно незнайомі люди одразу знайшли спільну мову – активно підхоплювали будь-які ідеї та пропозиції, навіть на перший погляд нереальні. Наприклад, під час 40 хвилинної технічної зупинки, не пили каву на м”яких сидіннях, а на площадці звичайної заправки влаштували справжнє спортивне змагання – естафету, чого в планах організаторів навіть близько не було!

  Другий день подорожі був не менш екстремальним – 5 годин пішого походу- це особистий екзамен на витривалість кожному. Вражені красотами місцевості ми пройшли близько 10 кілометрів всі разом!

  Цікаво, що завжди в житті щось буває вперше. Для мене, особисто, вперше було сплавляться на рафті, вперше була ніч в наметі, вперше  був трекінг – я пройшла 10 кілометрів пішого ходу – це перемога для мене.

  До речі, всі були застраховані від нещасних випадків медичною страховою, також ми мали величезну похідну аптечку, яка, на щастя, не сталася у пригоді, але ми були готові до всього!

  Тому ми не тільки активно та чудово провели цей час, отримавши супер нові та позитивні враження, а ще і переконалися в тому тому, що в нашій компанії всі люди на своєму місці, нам весело разом, ми не тільки вміємо плідно працювати, а й гарно відпочивати. Перевірили згуртованість та готовність допомагати – це цінний здобуток в колективі.