Книжковий клуб в ДД

  2021-08-20

  Чи знаєте ви, що читання книг розвиває мислення та підвищує інтелект?
  Риторичне питання, чи не так?..
  А ось серйозні наукові дослідження підтверджують – література,  особливо художня – також допомагає розвивати емпатію в колективі, критичне мислення та моделювати поведінку інших людей, також дає можливість охоче вирішувати складні задачі в робочому процесі.

  Тому минулого серпня в Діалог Діагностікс було започатковано наш власний Книжковий клуб (Клуб любителів хороших книг). Минулого тижня ми святкували першу річницю і це було феєрично! Твір «Золоте теля» І. Ільфа і Є. Петрова – в основі сюжету, якого пригоди всім відомого персонажа Остапа Бендера. Уявіть картину , яка відбувається в часи радянського життя початку 1930-х років: ретро автомобілі з вітерцем по Києву, найцікавіші сцени твору з улюбленими героями  ожили в нашому офісі, повний антураж, декор та костюми тих часів, завдання та загадки по книзі, далі розіграш призів від головних героїв. Уявили?! Так! Це було супер!

  Ми – шанувальники хорошої літератури збираємось раз на місяць та вже обговорили та прожили 11 видатних захоплюючих історій від Е. Хемінгуея до І. Котляревського та від В. Набокова до Дж. Оруела. Як розумієте, палітра різнокольорова та захоплююча.

  До нас на вогник на філіжанку смачної кави та інтелектуальні, іноді трохи заумні, розмови завітають не тільки працівники ДД, а й колеги з компаній-партнерів, близькі та друзі.
  Книжковий клуб об’єднує нас усіх в один Холдинг невгамовних дослідників обкладинок, слів, речень, аркушів, текстів, коментарів та приміток – усіх складових змісту та розмаїття емоцій.

  Наш Клуб читачів – це можливість поговорити про особисте, знайти відповіді на якісь дуже важливі питання, розділити радість та сум.

  Мало того, що ти знайомишся або перечитуєш світові шедеври, при обговоренні з колегами, виникає можливість глибше зануритись крізь речення в суть самого твору та думок автора.
  Коли, наприклад, після обговорення «Старий і море» Е. Хемінгуея я, особисто, зовсім по-іншому відкрила для себе цей твір навіть по-новому та особливому сприйняла тему мрії, цілей, наполегливості, витримки і її ціну.

  Отже, кожна нова зустріч – нова книга – новий модератор (ведучий). Спробувати себе в ролі модератора може кожен, хто хоче придбати нові знання, розвинути в собі нові навички, навчитись краще виражати себе.

  Книжковий клуб змінюється, розвивається за змістом та за формою, що робить його ще привабливим. Так, як наш крайній Кінематографічний Книжковий ( так, дивно звучить, але як класно вийшло!) був такого масштабу, що це надало нам поштовх до ще чогось нового та цікавого на теренах художньої літератури серед діагностики, медобладнання, швидкотестів та реагентів!

  Тож чекайте, дорогі мої колеги, Книжковий клуб в форматі п’єси, Книжковий клуб в форматі філософських роздумів разом з дядечком Кантом та дідусем Платоном.