Оптимізація бізнес-процесів в ДД

  2021-09-09

  Діалог Діагностікс не стоїть на місці та нестримно розвивається. Активно реалізуються нові проекти, запускаються нові бізнес-процеси, оптимізуються поточні, тому я впевнено можу заявити, що Діалог Діагностікс – це приклад сучасної європейської компанії. От і  зараз  запускаємо два нових проекти – це проект з обліку основних засобів та консультаційно-аудиторська перевірка нарахування заробітної плати.

  Я поспілкувалась з нашим головним бухгалтером Надією Давиденко (Н.Д.) та попросила більш детально розповісти про важливість та глобальність цих проектів.

  Д.С.: – Яку користь ці проекти принесуть компанії?

  Н.Д.: – Основна користь – це досконалий облік. Додатково те, що відбудеться оптимізація роботи бухгалтерії та відділу збуту.

  Д.С.: – Хто з Ваших колег бере участь у цих проектах і у кого яка роль?

  Н.Д.: – По розрахунку заробітної плати працює разом зі мною Лариса Куц , тому що вона є найкращим фахівцем. Тому саме вона спілкується та зустрічається з аудиторами, готує та надає необхідні документи. Що стосується обліку основних засобів, на першому етапі проекту разом з аудиторами беруть участь програміст Олексій Шестаков, юрист Олена Рожина, менеджер у сфері фінансів Лілія Трескунова та колеги з бухгалтерії Оксана Кот та Людмила Остроумова.

  Д.С.: – Як проект з обліку основних засобів буде побудовано взагалі? Чи будуть задіяні співробітники з інших підрозділів і як саме?

  Н. Д.: – По цьому проекту я написала план дій, де першим етапом є “мозковий штурм” ( і він буде не єдиний), а другим етапом буде написання плану дій разом з Оленою Глушак, Олексієм Шестаковим та Юлією Михайленко.  А третім етапом і буде безпосередня впровадження нової методики обліку в нашій ІТ системах та після апробації  робити зміни в базі, щоб розпочати безпосередньо сам процес оптимізації.

  Це все, насправді, легко звучить, але створити цей процес та додати в нашу програму  – це задача ще та! Але ми вже стикалися з такою масштабною задачею, коли реалізували проект руху товарів на складі.

  Д.С.: – Як у Вас виходить так багато всього встигати?

  Н.Д.: – Я не знаю, як з цим справляюсь! (сміється)

  Д.С.: – Що Ви сама собі побажаєте в цьому проекті?

  Н.Д.: – Я всім бажаю не забувати про взаємодопомогу, адже, якщо ми будемо разом, нам буде легше. Командна робота – це майже 100% успіху проекту. З досвіду можу сказати, що одна людина не зможе робити весь об’єм одночасно, а коли це команда, то процес іде легше і швидше!