Поліпшення на складі: зонування та нове освітлення

  2021-09-29

  Склад в Діалог Діагностікс – це не тільки приміщення в якому зберігається товар, а й місце де працюють талановиті та креативні люди, і тому покращення та інновації на складі впроваджуються не менш інтенсивно, ніж в інших підрозділах про які я вам вже розповідала.

  Колеги зі складу (Дмитро Предеін, Микола Голяченко, Ігор Довжок, Владислав Журавський, В’ячеслав Загребельний, Олена Поддєнєжна) та завідувач господарства Володимир Франчук настільки компетентні фахівці, що ми не залучаємо зовнішні спеціалізовані служби для виконання ремонту та будь-яких інших робіт, а виконуємо все самі. Склад успішно вкладається в бюджет покращень та поточного ремонту та, навіть, економить його.

  За час роботи компанії Діалог Діагностікс були повністю організовані умови для зберігання товару на високому рівні відповідно до стандартів провідних міжнародних компаній. Наразі компанія і надалі прагне досягати як найкращих  умов для роботи працівників, так і відповідати найсуворішим вимогам щодо зберігання, переміщення та обліку товару. 

  Дмитро Предеін (завідувач складу) розповів, як їм це вдалося та поділився планами на майбутнє.

  Д.С.: Які поліпшення на складі зроблені і чому вони знадобилися?

  Д.П.: Існує декілька десятків параметрів за якими оцінюється склад. Якщо 2 роки тому лише по 38% параметрів наш показник був найбільший з можливих, то зараз вже по 80%. Прагнемо досягти 100%. 

  Це комплексна задача, тому був сформований план покращень, який включає в себе систему управління якістю та доведення внутрішніх і зовнішніх параметрів складу до визначених стандартів наших міжнародних партнерів.

  Тому ми активно та послідовно виконуємо цей план: була побудована холодильна камера, зона зберігання 15-25, проведене нове освітлення, встановлені великі та зручні стелажі по периметру, наочне зонування ділянок, реорганізація внутрішніх процесів та ряд невеликих якісних покращень. Тому ми повністю готові до зовнішнього аудиту та інших перевірок державними органами, незалежних організацій та наших постачальників.

  Д.С.: Як розподілили завдання, хто із співробітників цим займався?

  Д.П.: В складі працює всього 6 людей, включаючи мене. Задачі виконувались комплексно всіма колегами, без виключення. У нас був план розподілу, де чітко визначені задачі, роботи та відповідальні. Колеги якісно виконували всю роботу, не можу виділити когось конкретно – вони всі молодці!

  Д.С.: Яким стандартам ці зміни відповідають? Чи є це виконанням вимог постачальників? Чи готуєте ви склад до сертифікації ІSО?

  Д.П.: Стандарти диктують нам постачальники та покупці – це вимоги до перевезення, зберігання, системи аудиту. Ми відповідаємо їм на 100%. До сертифікації ІSО склад готовий повністю. Також велика подяка Ніні Колчак, яка займається системою якості, розробляє документацію, СОПи для того, щоб компанія відповідала цим міжнародним стандартам європейського рівня.

  Д.С.: Чи плануєте ви новий блок змін і чи будуть якісь нові поліпшення?

  Д.П.: Так, звичайно будуть. Плануємо продовження навчання та сертифікації персоналу, плануємо виходити на повну універсальність та взаємозаміну один одного в роботі відділу. Будемо продовжувати покращувати зонування, ергономіку складу, технічне оснащення, тобто роботу плануємо активну!

  Також коментарі надав Володимир Франчук, який безпосередньо виконує всі задачі в перебудові та оснащенні складу: 

  “За весь час на складі зроблено багато: зона 15-25, заміна світильників, кабелю, щитової, заміна автоматів і все це ми зробили своїми силами разом зі складом, навіть швидше, ніж було заплановано. 

  Для якісного, швидкого і безпечного оснащення освітленням брали навіть підйомник в аренду, адже висота складу близько 10 м, і не зважаючи на те, що всі були міцно зафіксовані та уникали найменших ризиків, підйом на висоту 7 м та додаткове висування майданчика було трохи лячним (сміється).  Колеги зі складу молодці, роботи не бояться – допомагають!