SARS-CoV-2 Назальний Антиген тест для самостійного застосування

  2021-12-17

  17.12.2021 р.Днями в Україні отримав сертифікацію новий продукт, представлений компанією Roche Diagnostics – SARS-CoV-2 Назальний Антиген тест для самостійного застосування (SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal).

  Новий тест на визначення антигену SARS-CoV-2, для самостійного застосування, забезпечує достовірні результати для усіх, хто хоче переконатись у відсутності захворювання при:

  – появі перших симптомів ГРВІ,

  – контакті з хворими на COVID-19,

  – до чи після відвідування масових заходів та скупчень людей, у тому числі після користування громадським транспортом.

  Завдяки високій точності та чутливості, тест SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal дозволяє швидко та зручно перевірити себе на COVID-19, де і коли це зручно, та почуватись більш впевнено та захищено.

  Вірус SARS-CoV-2 викликає інфекцію дихальних шляхів. Він передається переважно повітряно-крапельним шляхом, після тісного контакту, і передбачається, що первинна реплікація вірусу відбувається в епітелії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів (носова порожнина і глотка).

  Тест на антиген SARS-CoV-2 виявляє наявність вірусу SARS-CoV-2 у мазках із слизової оболонки верхніх дихальних шляхів шляхом ідентифікації нуклеопротеїну, котрий міститься у вірусі. Тест визначає наявність антигену до вірусу під час гострої фази COVID-19, у той час як вірус все ще у великій кількості присутній у дихальних шляхах.

  Переваги для суспільства, систем охорони здоров’я та працівників:

  Тестування можливе будь-де: Децентралізоване тестування мінімізує можливість контамінації медичних працівників потенційно інфікованими особами, зберігаючи при цьому працездатність системи охорони громадського здоров’я.

  Це також інструмент безпечного функціонування підприємств та закладів: протестовані особи можуть мати можливість подорожувати та брати участь у заходах, нівелюючи при цьому ризик поширення вірусу. І цьому є реальні докази: проведені незалежні дослідження ефективності з великими розмірами вибірки протестованих, включаючи групи професійного збору, самостійного забору матеріалу для тесту та тих, хто тестується самостійно.

  Переваги для широкого загалу:

  Чітка та надійна відповідь: висока якість тесту та продуктивність

  Швидкий результат: швидші результати порівняно з лабораторними випробуваннями.

  Легке повторне тестування: немає необхідності відвідувати медичний заклад чи лабораторію.

  Проста процедура тестування: зменшення помилок при проведенні тесту.

  Підвищений захист користувачів: інактивація вірусу за допомогою екстракційного буферу через 2 хвилини.

  Спокій: за тривогу та переживання можна забути.

  Широкий доступ до таких високопродуктивних та надійних тестів може сприяти кращому подоланню кризи, що триває.

  Характеристики SARS-CoV-2 Назального Антиген тесту для самостійного застосування (SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal):

   

  УВАГА! Перш ніж користуватись прочитайте інструкцію по застосуванню!

   

  На ринку України, SARS-CoV-2 Назальний Антиген тест для самостійного застосування (SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal), представляє компанія РОШ Україна, разом зі своїм партнером ТОВ ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС.

   

  Замовити продукт можна за телефоном: +380 44 390 37 76.