Виконання плану в серпні 2021р.

  2021-09-03

  Компанія ДД завжди ставить собі амбітні цілі, як фінансові так і інтелектуальні.

  Одна з фінансових цілей – це виконання плану продажів.

  Загальними зусиллями в цьому році 8-й раз поспіль компанія ДД виконала та, навіть, перевиконала план продажів місяця.

  Як команда ДД може так хвацько  “робити” план продажів, з місяця в місяць, я запитала у керівника відділу збуту Михайленко Юлії.

  Д.С.: – Як ви підтримуєте високий рівень мотивації менеджерів протягом такого довгого періоду? Поділіться, будь ласка, вашим секретом?

  Юлія Михайленко: – Я тільки нещодавно зрозуміла, як насправді можна побачити, що команда мотивована. Це коли вони мене чують, і мої “Ще трішки!”, “Ще небагато!”, “Підключайте всіх, телефонуйте!”, ”Відвантажуйте все що є!” дійсно спрацьовують. І мої дописи в спільний чат, скільки відсотків ще залишилося. І підбадьорювання – “Все реально!”, “Ми зможемо!”,  “Ми зробимо!”. І ви знаєте, це все і дає результат!

  Д. С.: – Юліє, декілька останніх тижнів ви виконуєте обов’язки генерального директора і в цей же час продовжуєте керувати відділом продажів. Як це?

  Юлія Михайленко: – Насправді, я зрозуміла, як складно Гендиректору, і скільки часу він витрачає на безліч задач. Так, поєднувати складно, адже після 18:00 я мушу  опрацювати ще багато питань, які не встигаю протягом дня. Тому тепер я знаю, як працюється генеральному директору – це дуже не просто.

  Д.С.: – Чий персональный внесок в виконання плану серпня найвагоміший?

  Юлія Михайленко: – Напередодні довгих вихідних ми з Ольгою Мірошкіною ввечері залишилися і буквально збирали по частинах всі замовлення, які можливо. Потім активно підключився відділ діабету і, як це не дивно, коли ми вже виконали план (26 серпня), то нові замовлення “самі посипалися”, як із рогу достатку.

  Д.С.: – Що особисто вас мотивує не зупинятися і рухатись вперед?

  Юлія Михайленко: – Я зрозуміла, що я не одна, а за моїми плечима цілий відділ. Якщо здаюсь я, то є всі шанси, що і вони опустять руки, тому мій відділ і є моя мотивація. Я не маю права зупинятись  – це моє кредо по життю.

  Д.С.: – 8 з 8 місяців виконання плану, а чи буде 12 з 12?

  Юлія Михайленко: – Я зроблю все можливе і неможливе для того щоб у нас це вийшло, я вірю ми все одно це зробимо! А якщо я вірю, якщо ми всі віримо, то так і буде!

  На жаль, у героїні інтерв’ю – Ольги Мірошкіної – мені інтерв’ю взяти не вдалося. Хоча, чому на жаль?  Ольга настільки вклалась в перевиконання плану серпня, підключивши всі свої сили, резерви та найулюбленіших клієнтів, що їй знадобилась відпустка. Тому вона зараз на золотому пісочку та під сонцем відновлює свої сили, посилає нам всім привітання, налаштовується на новий місяць, нові задачі та перевиконання річного плану. Тому на щастя, а не на жаль. 

  Менеджер відділу діабету Людмила Руленко змогла організувати роботу так, щоб додати вагомий і вирішуючий внесок в усіх сенсах “спекотний” серпень. Я поспілкувалася із нею також:

  Д.С.: – Людмило, ви маєте найбільший відсоток виконання плану продажів серед усіх колег. Розкажіть, як стати найуспішнішим продавцем в компанії?

  Людмила Руленко: – Просто працювати! (посміхається) Зазвичай ми працювали так як і працюємо, але ми ретельно проаналізували всі продажі, влучно використали акцію “Завжди разом вигідніше”, активно пропонуючи клієнтам долучитись до неї.  І саме це дало нам змогу, не тільки виконати, а і  перевиконати план.

  Д.С.: – Що Ви побажаєте собі та своїм колегам, щоб не втрачати мотивацію?

  Людмила Руленко: – Те, що ми 8 місяців поспіль виконали план – це вже мотивує йти далі і зробити так, щоб кожен наступний місяць він виконувався! Адже – це вперше такий рік, що ми не пропустили жодного місяця з виконанням! Можливо дочекаємося за ці зусилля 13ї зарплатні, а можливо і не тільки (сміється).

  Менеджер зі збуту Ігор Гончаров, який виконав свій місячний план 13 серпня  побачив, що я беру інтерв’ю у Юлії Михайленко та додав від себе: “В цьому місяці в моїх клієнтів були відкриті додаткові Центри і, звичайно, їх об’єми виросли та додались області і продажі зросли. Але, насправді,  найбільший відсоток виконання річного плану продаж не в мене, а в моїх колег – Альони Павловської та Ольги Мірошкіної. А з ким з клієнтів найцікавіше? Та вони всі цікаві та улюблені! Були такі “цікаві” випадки, що не встигали товар розкласти по полицям на складі, а вже маємо везти терміново клієнту, було я сам особисто розвантажував та пакував товар для відправлення клієнту.
  Ще було “цікаво” коли, “коробки” на 1,5 млн випадково поїхали не за адресою, а ще “цікавіше” оперативно переадресувати так, щоб клієнт не тільки уникнув неприємностей, а й навіть не встиг засмутитися”.