Виставка PUBLIC HEALTH 2021

  2021-10-22

  06-08 жовтня відбулася міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2021,  в якій Діалог Діагностікс щорічно приймає участь.
  Учасники виставки – це 225 провідних виробників та дистриб’юторів медичного обладнання, матеріалів та інструментів, де популяризуються найбільш актуальні питання практичної  медицини,  діагностики та управління.

  Ціль цієї виставки для нас – познайомити потенційних клієнтів з нашою компанією, безпосередньо з обладнанням, продукцією, покращити комунікацію з партнерами та клієнтами.

  Наші регіональні менеджери Олена Ткаченко, Олена Мунтян, Людмила Поворозник, Андрій Джос та Леонід Жолоб на чолі з керівником відділу Володимиром Бойчуком, плідно працювали на виставці PUBLIC HEALTH 2021 та відзвітували про результати, з якими і я поділюсь.

  О. Ткаченко: “Результат роботи на виставці по Східному регіону – на розгляді гематологічний аналізатор Icon (Norma) та біохімічний аналізатор cobas® c311, відправлено пропозицію по cobas® Pure і t411. Мелітополь – Norma і cobas® c111, Дніпро – Norma, cobas® 4000.”

  Л. Жолоб: “ Волинь – розглядають пропозицію по cobas® c111, глюкометри,  Чернівці – cobas® е411, Закарпаття – гематологія, cobas®  b221.”

  Л. Поворозник: “За два дні проведених на виставці – Хмельницька область є потреба cobas® c111, h232, Urisys® 1100, Житомирська область – узгодження дати інсталяції cobas® e411,  t411 та AVL9180.”

  А. Джос: “ Результат двох днів проведених на виставці: Харків – cobas® t411 етап перемовин і прорахунків, Суми – cobas® c111/c311,  e411.”

  В. Бойчук: “Результат – Київ два cobas®c311 та два e411, Icon 5 з автозавантажувачем та cobas® c311. Мали фантастичну зустріч з партнерами Roche. Працюємо, одним словом. Далі буде!”

  Незважаючи на карантинні обмеження, виставка пройшла на високому рівні та мала масштабний характер. Два дні були максимально насиченими та продуктивними. На нашому стенді робота кипіла, в залах було безліч людей, хто цікавився медичним обладнанням. Я в перерві між консультаціями поспілкувалася з керівником відділу регіонального розвитку Володимиром Бойчуком: 

  Д.С.: – Поділіться Вашими враженнями про виставку?

  В.Б.: – На мій погляд все вдалося, виставка носить дуже масштабний характер. Це вражає! Судячи з кількості контактів, які ми зібрали – виставка вдалася. Хочу подякувати всім, хто приймав активну участь в підготовці – Дмитру Предеіну, Володимиру Франчуку, Дарії Скибі, Андрію Пазіну, який нас зустрічав, направляв та скеровував, всім менеджерам, які  доблесно вистояли всі дні.

  Д.С.: – Розкажіть як готувалися до виставки?

  В.Б.: – Було зібрання на якому був обговорений план дій та певні завдання стосовно дрес-коду, організації роботи, проживання менеджерів, трансферів та інші організаційних моментів, які є складовою успішної  участі у виставці. Команда молодці – організувати по кожному пункту все чітко. Тому ми маємо гарний результат сьогодні. 

  Д.С.: – Чи можете когось з колег виділити, хто найкраще проявив себе на цьому заході?

  В.Б.: – Не можу виділити когось окремо, в повному масштабі відпрацювали відповідно до поставлених цілей. Всі справились чудово тому маємо гарний результат. Також активну участь у виставці прийняв наш генеральний директор – Віктор Ромасенко, який всі дні був тут з нами та надав нам дуже вагому підтримку у спілкуванні з клієнтами, у обговоренні договірних зобов’язань та побудові перспективних напрямків у розвитку зовнішньої служби в цілому. Ще хочу додати, що в перший день у нас була зустріч з командою партнерів компанії Roche в новому складі. Ми провели плідну зустріч в результаті якої були визначені шляхи ефективної співпраці. 

  Д.С.: – Розкажіть які плани має компанія в подальшому чи плануєте в перспективі участь в подібних заходах? 

  В.Б.: – Плани є, будемо і надалі брати участь в таких заходах, адже ми переконалися, що це є досить ефективно і досить плідно.  Також ми маємо довести до логічного завершення і проекти які уже намічені  кожного з менеджерів.

  Також свої враження та коментарі стосовно виставки PUBLIC HEALTH 2021 додали наші менеджери:

  Олена Ткаченко: “У нас все вийшло – ми молодці! Виставка на високому рівні, наша компанія підготувалась відповідно, все пройшло в інтенсивному  робочому режимі. Цілі досягнуті, база зібрана, нових клієнтів проконсультували, а постійних познайомили з новим обладнанням!”

  Олена Мунтян: “Цього року виставка з певними карантинними обмеженнями, але все одно багато охочих придбати якісне обладнання, тому ми всіх проконсультували та розповіли про методи нашої роботи. Задоволені умовами та організацією. Велика подяка колегам з офісу та зі складу, які все підготували!”