Аналізатор AVL 9180

  • Аналізатор електролітів 9180 поєднує в собі переваги, якими повинен володіти прилад для виконання аналізу складу електролітів.
  • Надійний аналізатор з гнучкою панеллю показників, що вимірюються. Зручний у використанні при низьких економічних витратах на реагенти та витратні матеріали. Простий у використанні при мінімальному обслуговуванні. Аналізатор 9180 гарантує вірогідність отриманих результатів кожен день.

  Простота використання
  Зміна комбінації параметрів, що вимірюються, досягається простою процедурою заміни відповідного електрода. Калібрування повністю автоматичне і виконується за короткий час. Всі реагенти і ємність для відходів містяться в одному контейнері.
  Вільна модернізація
  Можливість вибору комбінації показників що вимірюються з пропонованого меню дозволяє проводити тільки необхідні в лабораторії дослідження, виключаючи витрати реагентів на невикористовувані параметри. Для зміни конфігурації аналізатора досить замінити електрод і провести процедуру калібрування.
  Висока швидкість проведення вимірювання
  Аспірація зразка здійснюється автоматично з шприця, кювети або капіляра. Менше хвилини потрібно для виведення результатів на екран. По завершенні друку результатів аналізу прилад готовий до подальшої роботи.
  Характеристики приладу
  Параметри що визначаються: Na +, K +, Ca2 +, Cl-, Li +
  Об'єм зразка: 95 мкл (мінімальний)
  Тип зразка: цільна кров, сироватка, плазма, сеча, діалізний розчин, водні стандарти
  ип використовуваних контейнерів: пробірки, шприци, капіляри, мікросемплери
  Час аналізу: 50 секунд
  Продуктивність: до 60 зразків за годину