Система Cobas 8 000

  • Модульна аналітична система, розроблена для спрощення роботи лабораторій і ефективної взаємодії лабораторій і медичних установ. Вона забезпечує індивідуальне рішення для виконання широкого спектру біохімічних та імунохімічних тестів в лабораторіях з високим і дуже високим робочим навантаженням (від 2 до 15 мільйонів тестів на рік). Гнучкі комбінації біохімічних (c) і імунохімічних (e) модулів дозволяють створити консолідовану сироваткову робочу зону або спеціалізовані іммунохімічні / біохімічні системи.
  • Залежно від конфігурації модулів продуктивність серії аналізаторів cobas® 8000 може становити до 8400 тестів на годину.

  Широкі можливості досліджень
  Об'єднує більше 220 тестів і аплікацій на одній платформі (більше 120 з клінічної хімії та понад 100 - для імунохімічних досліджень)
  Від 25 до 270 реагентних каналів (70 - на модулі cobas c 702, 60 - на модулі cobas c 502 і 25 - на модулі cobas e 602, 3 - на модулі ISE)
  Продуктивність: до 8400 тестів на годину (2-15 млн. В рік)
  Зручність експлуатації
  Можливість консолідувати на базі однієї системи більш 95% рутинної роботи в області біохімії і імунохімії
  Зручні, готові до застосування касети з реагентами (cobas c і cobas e) з універсальним дизайном, що забезпечує порівнянність результатів на всіх системах лінійки cobas®
  Економічно ефективні упаковки реагентів з великим об'ємом
  Надійність
  Високоякісні результати, єдині для всіх аналізаторів cobas®
  Технологія ЕХЛ забезпечує високу аналітичну чутливість і широкий діапазон вимірювань
  Відстеження результату за стандартами, з мінімальним розходженням між серіями