Ланцети

  Vitrex® пропонує широкий асортимент високоякісних ланцетів з різною глибиною проколу шкіри. Різноманітні варіанти голок та глибини проколу дозволяють підібрати конфігурацію ланцета, що забезпечує сбір капілярної крові для будь-яких цілей. Види ланцетів розрізняють по кольоровому коду.

  Ланцети від Vitrex® забезпечують:

  БЕЗПЕКУ КОРИСТУВАЧА. Голка знаходиться в середині корпуса ланцета до та після використання. Це виключає перехресну передачу інфекції між пацієнтами та персоналом та пацієнтами.

  БЕЗПЕКУ ПАЦІЄНТА. Ланцет призначений тільки для одноразового використання і повторно не може бути використаний. Стерилізація проводиться найбільш надійним методом – гамма-випроміненням. Конструкція ланцетів унеможливлює ймовірність випадкового контакту з голкою як до, так і після його використання. 

  ЗРУЧНІСТЬ ТА КОМФОРТ.  Ультра-гостре лезо з високоякісної медичної сталі та миттєвий прокол шкіри за рахунок взведенної пружини, забезпечують максимальну безболісність при взятті крові.   Контрольоване рух леза призначене для оптимізації кровотоку.


  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Колірний кодТип голкиГлибина проникненняАктикулЗастосування
  Зелені18G лезо1.8 мм393213 Спеціально для пункції п'ятки та взяття крові у новонароджених дітей.
  Бірюзовий30G голка1.8 мм399213Низький кровотік, менше болю
  Фиолетовий28G голка1.8 мм398213Низький кровотік, менше болю
  Жовтий26G голка1.8 мм394213Діабетологічні клініки/лікарняні палати для моніторингу рівня глюкози в крові.
  Синій21G голка1.8 мм397213Як жовтий, але для збільшення кровотоку.
  Помаранчевий21G голка2,20 мм395213Гемоглобін (банки крові), холестерин, визначення групи крові, коагуляція, гази крові та інші діагностичні тести.
  Рожевий21G голка2.8 мм396213Як помаранчевий, але для більш товстої шкіри в дорослих пацієнтів.