Програма сприяння громодянам України ” Антикризова пропозиція”!

  АКЦІЯ 2014-07-17

  ПРАВИЛА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ СПРИЯННЯ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ  «АНТИКРИЗОВА ПРОПОЗИЦІЯ»

  ВСТУП


  Цукровий діабет – одне з найпоширеніших ендокринних захворювань на планеті. В світі зареєстровано 347 мільйонів людей з діабетом.1 За прогнозами ВООЗ в 2030 році діабет стане сьомою по значимості причиною смерті.2 Симптоми діабету не виразні, тому людина може тривалий час не знати про те, що в неї діабет. Саме тому кожен, хто дбає про своє здоров’я, повинен регулярно визначати рівень глюкози у крові, щоб як раніше виявити діабет у разі його наявності та запобігти розвитку ускладнень.
   Враховуючи негативну тенденцію до збільшення кількості хворих на цукровий діабет і складну фінансово-економічну ситуацію в Україні, ТОВ «Діалог Діагностікс» започатковує Програму сприяння громадянам України «Антикризова пропозиція».

  МЕТА ПРОГРАМИ

  Забезпечити максимальну доступність громадян до засобів (глюкометри, тест-смужки, пристрої для проколювання і ланцети ТМ «Акку-Чек») для самостійного контролю рівня глюкози у крові.

   

  1. СУТЬ ПРОГРАМИ

  1.1 В період дії Програми «Антикризова пропозиція», кожен бажаючий може придбати продукцію ТМ «Акку-Чек» зі знижкою до 35% від попередньої ціни реалізації товару. Перелік продукції, що приймає участь в Програмі наведено у Розділі № 2.
  1.2 Учасниками програми вважаються фізичні або юридичні особи, що виявлять бажання придбати продукцію ТМ «Акку-Чек».
  1.3 Програма починає діяти з 17.07.14. Тривалість Програми визначається наявністю відповідного товару на складі. Деталі Програми можна дізнатися за телефоном гарячої лінії Акку-Чек 0-800-500-311 (усі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні). Режим роботи гарячої лінії Акку-Чек з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 18.00.
  1.4 Оскільки дана Програма має соціальне значення для громадян України – тому ініціатор Програми дбаючи про учасників Програми свідомо пропонує такі умови, які можуть бути навіть збитковими для ТОВ «Діалог Діагностікс», проте більш вигідними для громадян. Однак, через нестабільну політико-економічно-фінансову ситуацію у державі, ініціатор Програми залишає за собою право зупинити дію Програми у будь-який час. При цьому ініціатор даної Програми залишає за собою право не лише зупиняти, але й при можливості продовжувати дію вказаних особливих умов, передбачених даною Програмою.
  1.5 Ініціатор Програми та Учасник Програми разом та кожен окремо не несуть відповідальності за порушення строків та умов проведення Програми та/або за ненадання знижок та/або неможливості використання наданих знижок у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Програми, інші непідвладні контролю з боку Ініціатора Програми та/або Учасника Програми обставини.
  1.6 Ініціатор Програми та Учасник Програми разом та кожен окремо не несуть відповідальності стосовно подальшого використання придбаних товарів.
  1.7 Всі Учасники Програми автоматично погоджуються з наведеними в цих Правилах умовами, та згідні їх дотримуватися.
  1.8 Згідно вимог чинного законодавства України та встановлених медико-санітарних норм, предмети продукції даної Програми, а саме: глюкометри, тест-смужки, пристрої для проколювання і ланцети ТМ Акку-Чек, – в нального застосування та інших – поверненню не підлягають, окрім випадків, пов’язаних із сервісними зобов’язаннями.

  2.ПЕРЕЛІК ПРОДУКЦІЇ ТМ «АККУ-ЧЕК», ЩО ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ СПРИЯННЯ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ  «АНТИКРИЗОВА ПРОПОЗИЦІЯ»

   Назва продукції:


  1. Тест-смужки Акку-Чек Актив №50
  2. Тест-смужки Акку-Чек Актив №25
  3. Тест-смужки Акку-Чек Актив №10
  4. Глюкометр Акку-Чек Актив
  5. Контрольний розчин Акку-Чек Актив
  6. Тест-смужки Акку-Чек Перформа №50
  7. Тест-смужки Акку-Чек Перформа №10
  8. Глюкометр Акку-Чек Перформа
  10. Контрольний розчин Акку-Чек Перформа
  11. Ланцети Акку-Чек Софтклікс №25
  12. Ланцети Акку-Чек Софтклікс №200
  13. Ланцети Акку-Чек Мультиклікс №24
  14. Ланцети Акку-Чек Мультиклікс №200
  15. Пристрій для проколювання Акку-Чек Мультиклікс
  16. Пристрій для проколювання Акку-Чек Софтклікс