Увага!Проходить обмін пристроїв для проколювання Accu-Chek MultiClix на пристрої для проколювання Accu-Chek Softclix.

  АКЦІЯ 2016-10-10

   ТОВ «Діалог Діагностікс», як к Уповноважений Представник виробника «Roche Diabetes Care» GmbH в Україні, виробника продукції торгової марки «Акку-Чек», висловлює Вам свою повагу та щиру вдячність за багаторічну співпрацю.

  Повідомляємо, що виробництво пристроїв для проколювання Accu-Chek MultiClix та ланцетів Accu-Chek MultiClix №24 та №204 зупинено. В зв’язку з цим, дані позиції не проходили процедуру оцінки Технічними Регламентами і більше не будуть імпортуватись в Україну.

  Усвідомлюючи свою глобальну відповідальність перед користувачами ТМ «Акку-Чек» в Україні, ми беремо на себе відповідальність провести обмін1 пристроїв для проколювання Accu-Chek MultiClix на пристрої для проколювання Accu-Chek Softclix.

  Доступним до використання залишається пристрої для проколювання Accu-Chek Softclix та ланцети Accu-Chek Softclix №25 та №200.

  Просимо врахувати, що з 2013 року, всі системи для визначення рівня глюкози у крові Accu-Chek поставляються в комплектації з пристроями для проколювання Accu-Chek Softclix та ланцетами Accu-Chek Softclix.

  Всіх бажаючих, просимо звертатись до сервісної служби Акку-Чек по телефону гарячої лінії 0 800 300 540

  Офіційний лист

  1 Обмін здійснюється за рахунок компанії ТОВ «Діалог Діагностікс», згідно процедури гарантійного обслуговування. Обміну підлягає офіційно імпортована продукція.