Зміни в комплектації «Системи для контролю рівня глюкози у крові Акку-Чек®»

АКЦІЯ 2019-04-08

№ 2259/04 від 05 квітня, 2019

Шановні партнери та користувачі продукції Акку-Чек!

Компанія ТОВ «Діалог Діагностікс», як уповноважений представник Roche Diabetes Care GmbH в Україні, виробника продукції торгової марки Акку-Чек®, висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що з 3-го кварталу 2019 року в Україну офіційно будуть постачатися Системи для контролю рівня глюкози у крові Акку-Чек® Перформа, ммоль/л  (Accu-Chek Performa)  та  Акку-Чек®Перформа Нано, ммол/л  (Accu-Chek Performa Nano) без картонної упаковки для тубуса з тест-смужками №10.

Упаковка для тубуса з тест-смужками №10, що знаходяться в комплекті, буде замінена тільки на маркований тубус. Цей тубус буде розміщено в футлярі під еластичним ремінцем. Інструкція до тест-смужок буде розміщатися в коробці під керівництвом користувача до глюкометра.

Каталожний номер (REF-номер) готового комплекту – не зміниться. Буде введено НОВІ матеріальні номера для тест-смужок №10, що знаходяться в комплектах з глюкометрами.

Нагадуємо, що до комплектації Системи для контролю рівня у крові Акку-Чек® входить: глюкометр з елементами живлення, 10 тест смужок, 10 ланцетів, система для проколювання Акку-Чек Софтклікс, футляр, керівництво користувача, коротка інструкція.

Система для контролю рівня глюкози у крові Акку-Чек® Актив [Модель GB], ммоль/л вже постачається без картонної упаковки для тубуса з тест-смужками №10.

У випадку виникнення будь-яких запитань, просимо звернутись за номером Гарячої лінії 0 800-300-540

 

 

ТОВ «Діалог Діагностікс»

Уповноважений представник Roche Diabetes Care GmbH в Україні.                                              

 

З повагою,

В. С. Ромасенко

Генеральний директор

Зміни в комплектації глюкометрів